Mācies kādā no 9000 UDEMY online kursiem ar 90 % atlaidi ar kupona kodu - BEAWESOME!

Iepazīsimies ar vienu no pasaulē lielākajiem tīkliem UDEMY, kur iespējams apgūt specifiskas, pasaulē pieprasītas zināšanas ar kurām dalījušies vairāk kā 7,000 eksperti. Instruktori ir publicējuši internetā tuvu 9000 kursiem, pārstāvot visdažādākās nišas: joga un personīgā izaugsme, valodu apguve, e-komercija, psiholoģija, fotografēšana un pat kūku dekorēšanas māksla. Izmanto iespēju nopirkt kursu par 10 $

Iepazīsimies ar vienu no pasaulē lielākajiem tīkliem, kur iespējams apgūt specifiskas, pasaulē pieprasītas zināšanas ar kurām dalījušies vairāk kā 7,000 eksperti. Instruktori ir publicējuši internetā tuvu 9000 kursiem, pārstāvot visdažādākās nišas.

Šajā zinību tīklā atrast var jebkāda veida apmācību, un tas viss ir sagatavots augstā līmenī video formātā angļu valodā, ļoti vizuāli saprotamā veidā. Viegli komentēt, uzdot jautājumus un iegūt sertifikātus.

Vairāk kā 4 miljoni studenti 200+ valstīs ir izmantojuši e-apmācības šajā tīklā, lai mācītos un apgūtu dažādas šauru nozaru specifiskas zināšanas no pašiem izcilākajiem ekspertiem un nodarbotos ar savu sapņu darbu vai hobiju. Katrs kurs ir pieejams 24 stundas diennaktī. Mācīties angļu un citās valodās no telefona vai planšetdatora!

Līdz 2016. gada 20. jūnijam izmanto Promocodu: (UDEMYQ230) un saņem 30% atlaidi.


Pērkot kursus, piemēram, 30 $ vērtībā, ietaupi 19 $, maksā tikai 11$. Kvalitāte un apjoms šiem kursiem ir teicams. Ja tomēr nepaspēj atlaidi izmantot un atlaižu kods vairs nav aktīvs, tomēr reģistrējies, jo īpašās dienas tiek veidotas 50-70% atlaižu akcijas.

Klikšķini šeit un mācies kādā no 9000 online kursiem ar 90 % atlaidi ar kupona kodu - UDEMYQ230Lūk daži no piedāvātajiem kursiem:

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti