E-grāmatu priekšrocības

Šis raksts ir vairāk domāts tiem, kuri ar visām četrām ir pret jebkāda veida elektroniskajām grāmatām. Zemāk ir uzskaitītas e-grāmatu priekšrocības un, ko jūs no tām iegūsiet. 

*E-grāmatas ir nedaudz lētākas, jo ražošanas izmaksas sastāda tikai teksta labošana, vāka noformējums, maketēšana, autoratlīdzība  (standarta grāmata ražošanas izmaksas papildina druka, piegāde, komisijas maksas veikaliem) u.c.

*Savā ziņā e-grāmata  ir mūžīga, jo nav jāuztraucas par nobružātiem grāmatu vākiem, atlocītiem lapu stūriem vai grāmatu, kas nāk ārā no vākiem.

*Tās var iegādāties vienas minūtes laikā, neizejot no mājas - lejupielādē vēlamo un lasi! 

*Ja nav grūtību grāmatu lasīt, piemēram, angļu valodā, tad grāmatu tu vari iegādāties un ''izlasīt'' pirms tā vispār ir pieejama tev tuvākajos veikalos.

*Lielākā daļa e-grāmatu tiek pārdotas ar bonusiem - ar grāmatas saistīto informāciju, kuru nevar nopirkt kopā ar tradicionālo grāmatu.

*Dodoties garos braucienos tās nepalielinās kofera svaru un jebkurā brīdī var lejupielādēt vēl kādu papildus grāmatu jebkurā vietā, kur ir pieejams internets.

*Tev ļoti patīk lasīt, bet nevēlaties pārblīvētus grāmatu plauktus? Tad e-grāmata ir lielisks atrisinājums, kuras droši var uzglabāt savā datorā vai ārējā cietajā diskā.

*E-grāmatu ražošanai izmanto ļoti maz dabas resursus - netiek izcirsti koki un samazinās celulozes rūpnīcu piesārņojumus.

*Neskatoties uz to, ka tev ir simtiem grāmatu, tās ir daudz vieglāk pārvietot un ar tām var viegli dalīties - vienkārši nosūtot. 

*E-grāmatā var būt ievietot aktīvi linki, kuros tu uzreiz vari iegūt daudz vairāk informācijas, nekā tev spētu sniegt parastā grāmata. Protams, ja tajā brīdī, kad tu lasi grāmatu ir pieejamas internets.

*Ja tev ir nepieciešams grāmatā atrast kādu konkrētu tēmu vai informāciju, tu ērti savā lasītājā vari izmantot ''meklēšanas'' funkciju, kas ietaupīs tavu laiku.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti