Lielākais audio grāmatu veikals

Audiable - visas populārākās grāmatas vienuviet, turklāt audio grāmatu versijās par 14,95$ mēnesī? Daudziem tā ir paradīze, jo ir dzirdēti stāsti, cik grūti ir atrast vēlamo audio grāmatu par ļoti patīkamu samaksu.

Audible  ir Amazone vadošais meitas uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvu informāciju audio formātā, piedāvājot klientiem katru dienu bagātināt savu dzīvi.

Audible sevī ietver vairāk nekā 100 000 audio grāmatas no vairāk nekā 1800 izdevējiem, grāmatu izdevniecībām, raidorganizācijām, izklaides, žurnālu un avīzes izdevējiem, un biznesa informācijas sniedzējiem. Visu šo saturu var lejupielādēt un atskaņot uz vairāk nekā 500 populārākajām ierīcēm - datora, planšetes, mobilā telefona, Kindle.

 Audible ir premium sniedzējs arī Apple piedāvātajā audio klāstā. Starp citu, audible.com piedāvā garantijas iespējas – ja Tev kāda no grāmatām nepatīk, jebkurā laikā, bez liekiem jautājumiem šo grāmatu Tu vari iemainīt pret kādu citu.

Lai kļūtu par Audible.com lietotāju ir jāveic tikai pāris vienkārši soļi un pirmo mēnesi varēsi bez maksas klausīties tik daudz, cik uziet. Pēc tam, kad būs pagājis viens mēnesis, audible.com piedāvāto produkciju tu varēsi izmantot tikai par 14.95 dolāriem mēnesī.

Ja pēkšņi vairs negribēsi ''izlasīt'' jaunāko grāmatu, Tu jebkurā brīdī, varēsi atteikties no audible.com lietotāja statusa.

Pirmais solis – dodies uz audible.com mājas lapu un augšējā, labajā stūrī klikšķini uz reģistrācijas progas (protams, kā jau šis ir Amazone bērns, tad mājas lapa un piedāvātās grāmatas ir angļu un citās valodās).

Otrais solis – izvēlies savu grāmatu, norādi nepieciešamos datus un izbaudi jaunās skaņas, kas plūst pa skaļruņiem.

Kā jaunajam lietotājam, tu varēsi iegūt savu pirmo audio grāmatu bez maksas! Līdz ar to ātri vien varēsi saprast vai esošais formāts tev būs piemērots.

Grāmatas tu varēsi klausīties ne tikai atrodoties pie datora, bet arī savā telefonā, kindle vai planšetē, izmantojot mājas lapā pieejamo aplikāciju Android, iOs un Windows viedtālruņiem.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti