Iepirkšanās ebay

Laikam skrienot uz priekšu, pakalpojumi un sadzīves tehnikas tiek pielāgotas mūsu dzīvesveidam. Piemēram, parastie, stacionārie telefoni no mājām ir burtiski izmiruši un to vietā, mēs ikdienā sev visur līdzi nēsājam mobilo telefonu. Tāpat arī veikali - lai mazāk būtu jāstāv rindās ir iespēja uz mājām pasūtīt jebkuru apģērbu gabalu, apavu pāri un pat dienišķu piena paku!


Viens no pasaules populārākajiem interneta veikaliem ir ebay. Un varu saderēt, ka, ja tu vēl neesi izmantojis iespēju tur iegādāties 5 zeķu pārus par pāris eirikiem, tad tu baidies, ka paliks tukšā - bez zeķēm un eirām. Bet nebaidies, pārdevēji tevi tik vienkārši nemaz nevar piečakarēt.

Pirmais, patīkamais solis, kas tev būs jāveic, lai būtu ar vienu soli tuvāk iepirkšanās procesam internetā

  • piereģistrējies www.ebay.co.uk
Pēc tam izskati, kas tev interesē. Jau laicīgi tev pastāstīšu par pirkšanas principiem. Ne visas preces var tik vienkārši nopirkt. Ebay ir veidi, kā iegūt kāroto:
  • Pirmais - bidot 
  • Otrais - buy it now, prece, kuru tu uzreiz vari iegūt savā īpašumā
Par bidošanu. Ikviens mirstīgais ebay'ā var pārdošanā ielikt savu vienreiz vilkto apavu pāri vai, izmantojot ebay, tirgot vecmammas adītās zeķes. Viens no populārākajiem pārdevēju veidiem ir bidotāji. Vārdusakot, pārdevējs ebay ieliek preci uz solīšanu!

Kā tas strādā? Tu, piemēram, atrodi džemperīti, kuru jau sen esi meklējis pa visu pasauli un tev ir lieliska iespēja to saņemt par tieši tādu cenu, kādu tu vēlies. Ieraksti sev vēlamo cenu un nogaidi vai kāds solīs lielāku summu.

Vai tas ir izdevīgi? Pirms tam iesaku paskatīties kāda ir shipping summa uz tavu adresi. Ir gadījumi, kad prece tiek piegādāta par velti, ir gadījumi, ka jāmaksā ir 4 - 10 paundi. To var redzēt zem tās vietas, kur tika ierakstīta cena - postage, uzspiežot uz aktīvā linka see details. Kas vēl, iesaku nodarboties ar solīšanu nodarboties īsi pirms beigu termiņa, lai būtu mazākas iespējas, ka kāds tev preci noceltu no deguna. Ir cilvēki, kas šādā veidā ir tikuši pie visādiem lētiem krāmiņiem un nopietniem ieguvumiem un ir tīri priecīgi.

Par otro variantu - buy it now. Šeit ir garants, ka tavu noskatīto preci tev no degungala neviens tik ātri nevar nocelt. Būtībā šis ir no standarta iepirkšanās veidiem, kas, manuprāt, nav sarežģīts. Kas vēl, pēc preču saņemšamas, noteikti uzraksti atsauksmi par pārdevēju, viņš to ļoti, ļoti novērtēs, jo tādā veidā tu celsi viņa reitingu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti