Audio grāmatas – bestselleri

Vai tev ir tā bijis, ka pēc lieliskas filmas noskatīšanās ir vēlme izlasīt grāmatu, pēc kuras sižetiem ir uzņemta filma, bet savu brīvo laiku grāmatai nesanāk veltīt? Interesanti, ka  izpētot Amazon.com grāmatu klāstu, kā topa augšgalā vienmēr būs tieši tās grāmatas, kuru sižeti ir tik tikko parādījušies uz ekrāniem.

Piemēram, ‘’Bada spēles’’ (The Hunger Games). Pēc filmas pirmās daļas parādīšanās, šī grāmata veikalos kļuva pieprasītāka un tā uzreiz bija pieejama interneta veikalos audio grāmatu veidolā. Lieki teikt, ka tā bija vispirktākā grāmata pēc ekranizējuma parādīšanās.

Ieejot grāmatnīcā ļoti viegli var pateikt, kuras ir tikko iznākušās grāmatas, bestselleri. Tās vienmēr būs dārgākas par pārējām grāmatām un noliktas tuvu ieejai. Nereti gadās gaidīt vismaz gadu, lai jauno grāmatu varētu iegādāties par sev pieņemamu cenu. Audio grāmatu internetveikalā, savu iemīļoto grāmatu ir iespējams iegādāties par daudz pieņemamākām cenām. 
Bada spēles. Audiogrāmatas.

Audio grāmata tiek ierakstīta vienu reizi, ievietota internetā un kļūst pieejama visiem, neatkarīgi no reģiona. Turpretī, taustāmas grāmatas tiek iespiestas, iesietas, nogādātas uz veikaliem utt. Lai taustāma grāmata nonāktu līdz patērētājam, tai ir jāiziet daudz reiz garāks ceļš nekā grāmatai uz austiņām.

Audio grāmatu veikalos, kulta grāmatas ir nopērkamas lētākās cenās un tās var noklausīties ātrāk. Klausīties var pat tumsā pirms iemigšanas vai braucot ar riteni. Vairāk par audiogrāmatu ieguvumiem, kurus minējuši APA aptaujas dalībnieki, varat izlasīt šeit.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti