Atsauksmes no grāmatu klausītājas

Grāmatas ir neizmirstoša vērtība, kas uzglabā  informācijas tūkstošus. Bet tām ir  mīnuss -  tās uzkrāj putekļus, kuri rodas sazin no kurienes. Putekļi nosedz  grāmatas  laika trūkuma dēļ,  aizņemti cilvēki grāmatu lasīšanu neieliks kā prioritāti, neskatoties uz to, ka viņi labprāt izlasītu kādu tikko iznākušu pasaules grāvēju. 

Kad es pirmo reizi izdzirdēju vārdu salikumu ‘’audio grāmatas’’, es biju noskaņota skeptiski – kam tas vispār ir vajadzīgs, ja tu vari lasīt taustāmu grāmatu?! Savu nostāju mainīju brīdī, kad konstatēju, ka vesela gada laikā es neesmu izlasījusi nevienu grāmatu. Tās vienmēr tika paņemtas no bibliotēkas un tā arī nostāvēja līdz atdošanas termiņam. 

Beigu beigās, es nonācu pie lēmuma – izmēģināšu audio grāmatas. Man pirmā bija viegls, jau iepriekš lasīts romāns ‘’’Džeina Eira’’ (Charlotte Bronte, ‘’Jane Eyre’’). Tā kā es vēlu pēc darba braucu mājās, tumšā autobusā, tad grāmata ‘’uz austiņām’’ ļoti palīdzēja īsināt ceļu un laiku. Es biju pārsteigta, ka man pamazām uzlabojās koncentrēšanās prasmes un angļu valodas zināšanas (grāmatu klausījos svešvalodā).

 Nepagāja ne divas nedēļas, kad grāmata jau bija izlasīta. Tā sniedza man daudz – uzlabotas koncentrēšanās prasmes, uzlabotas angļu valodas zināšanas un izlasīta viena grāmata īsā laika periodā. Tev atliek tikai nomainīt iemīļoto mūziku atskaņotājā uz grāmatu un tu iegūsti daudz vairāk. Kolēģi un draugi brīnīsies pa kuru laiku tu esi izlasījis jaunākās grāmatas, zinot, ka tev tam laika neatliek. Audio grāmatas ir pieejamas jebkādos žanros – sākot no romāniem, līdz pat izglītojošai un zinātniskajai literatūrai. 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti