Apgūsti svešvalodu ar audiogrāmatu palīdzību!

Filmās bieži ir redzams, ka cilvēki, mācoties svešvalodu, dod priekšroku mācību grāmatām uz ‘’austiņām’’. Jā, tās ir tās pašas audio grāmatas tikai cieši koncentrētas uz svešvalodas apguvi. Grāmatu ierunātājs, piemēram, izrunā vienu vārdu vai vārdu salikumu  vēlamajā svešvalodā, to iztulko un atkal atkārto svešvalodā.


Mēs iesakām tev klausīties grāmatas  valodā, kurā tev nepieciešams papildināt vārdu krājumu. Protams, tad ir nepieciešamas valodas pamata zināšanas. 

Ja vārdu krājumu ir nepieciešams palielināt konkrētai nozarei, tad izvēlies attiecīgo grāmatu, kas sniedz informāciju par tev interesējošo nozari. Piemēram, tava nodarbošanās joma ir mārketings, tad tev ‘’jālasa’’ pieejamā literatūra par reklāmu un mārketingu angļu valodā. Ar šo grāmatu palīdzību tu ātri un veiksmīgi iemācīsies savas nozares populārākos terminus, definīcijas. Rezultāts būs lielisks, ko novērtēs ne tikai tavs priekšnieks, bet arī kolēģi. Izmantojot audio grāmatas tehniku var vienkāršāk iemācīties svešvalodu, pielāgojot savu izrunu dzirdētajam. 
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Populārākie raksti